איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק

תוכן עניינים

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוקכל גבר מגיע לגיל בו הוא רוצה כבר להכיר את "האחת". איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק: לאחר כמה שנים בהן הוא לא היה צריך להיות מחויב לשום דבר, אם בגלל העדיפות של השקעה בלימודים או בקריירה, או סתם כי לא הסתדר.

כעט הוא מרגיש כי חסר לנו משהו קבוע ומבוסס בחיים, וזה הרגע בו הוא רוצה להכיר בחורה איכותית, רצינית ומיוחדת שאיתה הוא יוכל לפתח זוגיות ארוכת שנים – ואולי אפילו להקים משפחה.

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק: לפני שמכירים בחורה, צריך למצוא אותה

כדי להכיר בחורה רצינית שכזו, צריך לחפש ולמצוא את אותה אחת שתתאים לו בדיוק.

ניתן לומר כי בעבר הנושא של היכרויות היה הרבה יותר מורכב, כי כדי להכיר בחורות היה צורך לצאת למקומות בילוי ולקוות למצוא שם את הבחורה המעניינת שתשמח לפתח שיחה.

כיום, הודות לנפלאות הטכנולוגיה, כולנו הפכנו לדור האינטרנט והרשתות החברתיות. כך, ניתן להכיר בנות בצורה פשוטה ומהירה יותר באמצעות שימוש באחת מהרשתות החברתיות – שגם כך אנו מבקרים בהן על בסיס יומי.

אז כיצד מומלץ להתחיל עם בחורה באמצעות הפייסבוק? כל הדרכים והטיפים לפניכם:

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק – חיפוש חברים משותפים

פייסבוק היא הרשת החברתית בין הגדולות ביותר בעולם – והפעילות בה היא טיפה שונה כמו להתחיל עם בנות באינסטגרם. ולכן, ישנם המון משתמשים שפעילים ברשת הזו באופן יומיומי. מכיוון שמדובר ברשת חברתית, כך ניתן להכיר בחורות באופן פשוט ונוח. לפייסבוק יש פיצ'ר המקפיץ לכל משתמש אנשים שנמצאים ברשת שאתה עשוי להכיר, לרוב מדובר בחברים משותפים שיש לחברים שלך בפייסבוק.

כך תוכל להיחשף אל בנות שחברות של חברים שלך, ולנסות לפתח איתן שיחה בידיעה שיש לכם נושא משותף – היכרות עם אחד מהחברים שלכם בפייסבוק. כאשר הבחורה שתפנה אליה תבין ותראה כי אתה חבר משותף של X, היא תרגיש יותר בנוח לענות להודעה שלך, מאשר פנייה של משתמש זר שהיא לא מכירה כלל ואין לה אתו שום דבר במשותף.

יצירת נושאי שיחה על פי פרופיל

לאחר שהשלב הראשוני של ההיכרות והנושא המשותף החל, תוכל לשוחח איתה על נושאים שונים הקשורים אליה. נשים אוהבות שמעניקים להם תשומת לב, לכן אם תמקד את נושאי השיחה בדברים שקשורים אליה – רוב הסיכויים שהיא תרצה בשמחה להמשיך ולהתכתב איתה.

מומלץ לפתח נושאי שיחה הסובבים על דברים שעשתה ומקומות שהיא הייתה בהם, בהתאם למה שהיא פרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה. כך שאם יש לה אלבום תמונות של טיול אחרי צבא, תוכל לשוחח איתה על הטיול שהיא עשתה ולשתף אותה בטיול שגם אתה חווית.

שליחת הודעות פרטיות באופן קבוע

בפיקאפ ישראל, אנו יודעים כי כאשר אתה מתחיל להתכתב עם בחורה חדשה שמוצאת חן בעיניך בפייסבוק, השתדל להיות עקבי ככל הניתן בשליחת ההודעות. לזמן שליחת ההודעות יש חשיבות גדולה, כמובן אל תשלח הודעות בשעות לילה מאוחרות מדי או בשעות הצהריים כדי לא להטריד או להפריע.

סירטון על איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס