איך להשיג בחורה שלא רוצה אותך – רמז: בצורה חיובית

תוכן עניינים

איך להשיג בחורה שלא רוצה אותך – גבר שחווה חוסר עניין ותשומת לב מבחורה שאינה מעוניינת בו חזרה, למרות שהיא מאוד מוצאת חן בעיניו – יכול מיד לוותר ולהמשיך הלאה בחייו. אך למרות שהוא המשיך בדרכו, תמיד תצבוט בו בלב תחושת הפספוס וההחמצה, והשאלה אולי הוא לא היה צריך לוותר כל כך מהר.

כדי שלא תצטרך לחיות עם תחושת פספוס או החמצה כשזה נוגע לבחורה, זכור כי לא כדאי לך לוותר ולהרים ידיים כל כך מהר. הרי אף אחד לא רוצה להסתובב בתחושת של "מה היה קורה אילו". ניתן למצוא גברים רבים שחיים שנים רבות ומאושרות יחד עם בנות זוגן, למרות שבהתחלה אותן בנות זוג הצהירו בפה מלא כי הקשר ביניהם לא ילך בחיים.

איך להשיג בחורה שלא רוצה אותך – היה עקבי, אך לא לוחץ מדי

אם לאחר פגישה או שתיים עם בחורה, הבנת כי היא בדיוק הזוגיות עליה חלמת – אך מה לעשות נראה כי אותה בחורה כלל לא חושבת כמוך. אל תמהר לוותר על הקשר בינכם. אם לאחר הפגישה הראשונה או השנייה היא כבר לא מראה התלהבות, ודוחה את הפגישות הבאות ביניכם אל תלחץ עליה. פשוט הפסק לשלוח לה הודעות ולהתקשר.

לכן, לומדים פיק אפ בשביל לא להיות NEEDY או לוחץ מדיי, ולדעת לשמור על קור רוח ופרופורציות.

רוב הסיכויים כי הבחורה אינה מראה התלהבות בשלב הזה, היא כי היא מקבלת ממך סימנים מתקדמים ומהירים מדי ואפילו מעט "לוחצים". לכן כאשר תוריד את יצירת הקשר ביניכם למינימום האפשרי, תראה איך היא זו שתנסה ליצור אתך קשר בחזרה ותנסה ליזום פגישות מחודשות.

מכאן נלמד כי כאשר אתה יוצא עם בחורה ממש בתחילת הקשר, היה אדיב וג'נטלמן ככל האפשר במהלך הפגישה, אך לאחר מכן אל תלחץ יותר מדי ותציף אותה בהודעות או טלפונים. רוב הבחורות צריכות את הזמן והמרחב האישי שלהן כדי לגבש דעה לגבי הבחור אתו הן יוצאות, וגם לפתח כלפיו געגועים באופן טבעי. אם תציף אותה בטלפונים והודעות היא תרגיש לחץ ממך, ולכן תוכל לסגת אחורה.

כך תאתגר בחורה שלא רוצה אותך

אם אתה נמצא בפאב או מועדון ורואה בחורה שמוצאת חן בעיניך, אך למרות כל החיזורים, ניסיונות שיחה, ריקוד או יצירת קשר עין היא מסובבת בכל פעם את הגב ומראה חוסר עניין מוחלט – הצב לה אתגר מעניין שימשוך אותה אליך באופן מידי!

אם היא נמצאת בחברת חברות אחרות, גש אליהן והתחל לשוחח מיד עם הבחורה שנמצאת לידה. היה מקסים, מצחיק וג'נטלמן, ותוך כדי השיחה עם החברה הגנב לאותה מבטים וחיוכים. כשאותה חברה תגיד לך "ראיתי שאתה מסתכל על חברה שלי ולא עליי", אמור לה בחיוך כי זה גם ככה לא ילך בינך לבינה ולכן ניגשת דווקא אליה.

אותה אמירה מיד "תדליק" אצל אותה בחורה שמוצאת חן בעיניך אתגר, והיא לא תבין איך ייתכן שאתה קובע דבר כזה ומוותר עליה. כך היא תתחיל אתך שיחה ותנסה למשוך בחזרה אליה את תשומת הלב שלך.

איך להשיג בחורה שלא רוצה אותך - רמז: בצורה חיובית

סרטון על איך להשיג בחורה שלא רוצה אותך מהמומחים בתחום:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס