משפטים להתחיל עם בנות בלי לקבל תלונות ?

תוכן עניינים
משפטים להתחיל עם בנות בלי לקבל תלונות 😉משפטים להתחיל עם בנות – גברים רבים מנצלים את ההזדמנות של יציאה לבילוי בשעות הפנאי כדי ליהנות עם חברים, להשתחרר מעט מלחצי היומיום ובעיקר כדי להכיר ולהתחיל עם בחורות חדשות. למרות שבעידן האינטרנט של היום הכל הפך להיות הרבה יותר פשוט, עם פניות ישירות לבחורות עם פרופילים מעניינים ותקווה שיענו לנו חזרה, או אפילו מגוון אתרי היכרויות שכל אחד יכול להירשם אליהם כיום. אך למרות כל הטכנולוגיה והפשטות הזו של רשת האינטרנט, ישנם גברים שמעדיפים ליצור קשר ראשוני פנים מול פנים עם בחורה שמוצאת חן בעיניהם, ולדלג על אפשרות היכרות עם בחורות דרך האינטרנט. השיחה האישית הראשונית עם הבחורה שמוצאת חן בעיניך, יכולה להיות מאוד משמעותית באותו הרגע ויכולה לקבוע האם תמשיך מכאן לבד או שהבחורה תצטרף אליך – הכל תלוי בגישה בשורה התחתונה. כדאי לכם לקרוא עוד על הנושא של איך להתחיל עם בחורות. לכן, מומלץ שתצטייד מראש בחיוך הכי יפה ונעים שלך, שרמנטיות, אדיבות וכמובן כמה משפטי פתיחה מעולים שפשוט יכבשו את הבחורה שעומדת מולך.

משפטים להתחיל עם בנות – משפטי פתיחה מצחיקים

אנשים אוהבים הומור וצחוק, וזאת ככל הנראה הדרך הטובה ביותר עבורך כדי להרשים ולמצוא חן בעיני הבחורה שעומדת מולך. לכן, תוכל למשוך את תשומת ליבה עם פתיחה של כמה משפטים מצחיקים ומשעשעים. אחד מהמשפטים המומלצים הוא "תגידי, גם את לא סובלת את כל משפטי הפתיחה שמנסים להרשים אותך?". משפט שכזה הוא סוג של שבירת הקרח מול הבחורה, מצד אחד אתה אומר ככל הנראה את בדיוק מה שהיא חושבת כאשר גבר ניגש אליה – אך מצד שני אתה בעצם מכשיל את עצמך עם המשפט הזה. הניגודיות של המשפט יכולה באופן וודאי להוציא ממנה חיוך גדול ואפילו צחוק מתגלגל, במידה ואכן זוהי תגובה זהו סימן בשבילך כי היא התרשמה לחלוטין ותשמח לפתח איתך שיחה. נוסף על כך, משפט כזה יכול להוציא אותך עם בטחון עצמי גבוה, דבר שמרשים מאוד בחורות שאוהבות גברים שבטוחים בעצמם.

משפטי פתיחה מתוחכמים

נסה להיות מתוחכם כאשר אתה ניגש לראשונה אל בחורה שמוצאת חן בעיניך. משפטי פתיחה הם לרוב מעט מביכים, ולכן חשובה מאוד בגישה איתה מתחילים את המשפט ואת הנראות הכללית. לדוגמה אם ראית בחורה בחנות גלידה, גש אליה כאשר יש חיוך גדול על פניך, עמוד עמידה יציבה כשהעיניים פוגשות בדיוק את עיניה (דבר שמעיד על ישירות וביטחון) ואמור לה את המשפט "למה בחרת דווקא את הטעם הזה?". משפט שכזה מעיד על כך ששמת לב אליה ולמה שהיא מזמינה, ועצם זה ששאלת שאלה פתוחה מביאה לה את ההזדמנות לענות לך כך או כך. אם היא תענה לך תשובה בסגנון של "כי זה הטעם שאני הכי אוהבת", תוכל לענות לה חזרה "וואי נראה שיש לך טעם טוב, בדיוק כמו שאני מחפש". מפה כבר תוכלו להמשיך בשיחה, וכמובן אל תשכח להיות ג'נטלמן ולהציע לה לשלם על הגלידה שלה.

סרטון שמסביר עוד על משפטים להתחיל עם בנות

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס