איך להתחיל עם בחורה בטינדר ולהביא אותה אליך

תוכן עניינים
איך להתחיל עם בחורה בטינדר ולהביא אותה אליךאיך להתחיל עם בחורה בטינדר – גברים רבים מנצלים את ההזדמנויות של היציאות בסופי השבוע, או במהלך השבוע בערבי היום הפנויים שלהם כדי לבלות במקומות בילוי מהנים עם חברים וגם כדי להכיר ולפגוש בחורות שמוצאות חן בעיניהם. עבור גברים רבים זוהי הדרך האולטימטיבית כדי להכיר בנות, לנסות לפתח קשרי זוגיות חדשים ליהנות ולהשתחרר. אך ישנם לא מעט גברים שלא מרגישים בנוח להתחיל עם בחורות במקומות המוניים או ציבוריים, או שלרוב הם פשוט נתקלו באינספור סירובים של בחורות מכיוון שהן לא באמת מכירות את אותן גברים כמו שצריך, וכך ממהרות לפסול ולשלול כל תחילת שיחה איתן. ממש כמו להתחיל עם בחורה בוואטסאפ.

אפליקציית הכרות ידידותית ומהנה – איך להתחיל עם בחורה בטינדר

אפליקציית טינדר התחילה את דרכה כבר בשנת 2012. בשנת 2013 כבר יותר ממיליון משתמשים שונים משתמשים באפליקציה הזו מדי יום. מטרתה העיקרית של טינדר היא להכיר ולהפגיש בין שני אנשים שונים, באמצעות מרחק גיאוגרפי אחד מהשני. בפרופיל של כל אחד מהמשתמשים קיים מידע בסיסי עליו הכולל עד 5 תמונות, ושמו הפרטי שהוא נרשם באמצעותו לאפליקציה. כאשר גבר מחפש קשר עם בחורה, האפליקציה מציגה לו את אותן בחורות שנמצאות באזור הגיאוגרפי שלו – וכך באמצעות סימון של כל פרופיל שהוא רואה בסימון של  "לא" או "לייק" הוא יכול לעבור בין פרופילים שונים של בחורות. אם אותה בחורה שהוא סימן לה "לייק" סימנה בחזרה אליו גם "לייק", הם יכולים להתכתב אחד עם השנייה באפליקציה וכך להתחיל בהיכרות.

כיצד כדאי להתחיל עם בחורה בטינדר

מכיוון שאפליקציית טינדר אינה מעניקה מידע רב על הפרופיל של הבחורה שמוצאת חן בעיניך, תוכל לפתוח בשיחה כללית עם בחורה שסימנה לך בחזרה "לייק, וכך להתחיל שיחה מעניינת בין שניכם. חשוב לא להיות לוחץ ואימפולסיבי מדי כאשר אתם מתחילים להתכתב, אל תציע לה באופן מידי לעבור להתכתבות בווטסאפ לדוגמה – למרות שההתכתבות עם האפליקציה לא תמיד נוחה. זכור כי בחורות מעדיפות שנותנים להן את כל המרחב האישי שהן צריכות, ולא ממהרות לעבור לשיחות אישיות מחוץ לאפליקציה. לכן, התחל איתה שיחה כללית על מעשיה, עיסוקה בימים אלו, תחביביה ועוד.

איך להתחיל עם בחורה בטינדר – תן לה תשומת לב והראה עניין

היתרון בהתכתבות לצורך יצירת קשר זוגי ראשוני הוא רב, בעיקר כי באמצעות ההתכתבות ניתן לחשוב מראש לפני ששולחים את ההודעה ולא לומר דברים ללא מחשבה שיכולים להוריד לך נקודות זכות אצלה. בחורות רבות אוהבות שהגברים מעניקים להן תשומת לב רב, מראים אכפתיות ועניין משדברים שהן מספרות ואוהבות גם שהגברים משתפים אותן חזרה בסיפורים שונים. לכן מומלץ לבחור את זמן ההתכתבות עם הבחורה שמוצאת חן בעיניך בזמן שאתה פנוי ולא טרוד בעניינים אחרים. לדוגמה, התכתבות במהלך העבודה אינה מומלצת כלל. אם היא בכל זאת שלחה הודעה בזמן הזה, היה כנה איתה ואמור לה שאתה מעדיף להתכתב איתה כשתתפנה וכך תוכל להעניק לה את מלוא תשומת הלב.

סרטון על איך להתחיל עם בחורה בטינדר

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס