איך להתחיל עם גבר ולסמוך על האינסטינקטים שלך

תוכן עניינים

איך להתחיל עם גבר ולסמוך על האינסטינקטים שלךאיך להתחיל עם גבר – בניגוד לכל מה שנשים חושבות, מתברר שגברים רבים נהנים כאשר בחורה באה להתחיל איתם, ולא ההפך. אפשר לומר שעם השנים והדורות שעברו, הזמנים השתנו, וכיום כל אישה יכולה בהחלט להתחיל גם גבר, להתחיל אתו שיחה, להתעניין בו על מנת אולי להתחיל קשר שיכול להוביל לסיפור אהבה.

עם זאת, לא כל אחד יכולה לקום וללכת להתחיל עם גבר ולעשות ,מה שנקרא פיק אפ, ורבות שואלות איך להתחיל עם גבר בלי לקבל דחיה? ובכן, על מנת להיות מוכנה לרגע בו תרצו להתחיל עם בחור שמוצא חן בעיינכן, המאמר מעניק טיפים ועצות עבורכן על נושא זה.

עצות וטיפים איך להתחיל עם גבר

כפי שראינו, לגשת לגבר על מנת להתחיל שיחה עלול להיות תהליך מלחיץ. עם זאת, הרבה בחורים חושבים שבחורה המתחילה אתו בעלת ההעזה ויוזמה שזוכה להערכה רבה. לכן, אין סיבה לא להתחיל עם גבר. קיימים כמה דברים בסיסים שחשוב להבין ולזכור לפני שיוצאים למסיבות ואולי מתחילות עם גבר:

  • ראשית, מומלץ להתחיל עם גבר אך ורק כאשר אתן מרגישות מוכנות לכך וכאשר אתן עם מצב רוח טוב. ובכן, יש לדעת שנשים חיוביות, חיוניות ושמחות מושכות יותר מאשר נשים שעלולות להיות עצובות. לכן, תבחרו את הרגע הנכון כדי להתחיל עם גבר, בין אם זה קורה במסיבה בשעות הערב או בבוקר בסופר וכדומה. המקום לא קובע, המצב רוח וההרגשה שלכן כן.
  • במידה ואתן יוצאות עם חברות, תוכלו להזמין את הבחור לשבת אתכן על מנת להתחיל שיחה, ולהכיר אותו. עם זאת, מומלץ באיזשהו שלב ללכת הצידה על מנת שהשיחה תהיה יותר אישית.
  • אם אתן רוצות להתחיל אם גבר מבלי להרגיש לא בנוח, מומלץ לא לעשות זאת לאחר ששתיתן אלכוהול, במסיבה למשל. ייתכן שהגבר לא ייקח אתכן ברצינות ואתן עלולה לפספס פגישה עם הבחור שמוצא חן בעייניכן.
  • כאשר אתן מתחילות עם גבר, לאחר מספר דקות או שעות ששיחתם מגיע הרגע בו כל אחד חוזר לביתו. אם אתן מעוניינות בבחור ורוצות להמשיך קשר אתו, מומלץ שתעזו לבקש את מספר טלפון שלו. זו הזדמנות נהדרת על מנת להמשיך את השיחות שלכם ואולי להתחיל קשר זוגי.
  • להתחיל עם גבר יכול להוביל להצלחה או לכישלון בכך שתשימו לב שאינו מתאים עבורכם. עם קורה בו הבחור מתנהג בגסות, כגון, מתחיל עם חברות שלכן, מומלץ להפסיק לשוחח אתו ופשוט לאחל לו המשך יום נעים.

לסמוך על האינסטינקטים שלך

לעשות צד ראשון אינו פשוט, לנשים ולגברים, וצעד זה לא מובן באילו. לכן, על הטיפ הטוב ביותר בנושא זה הוא להקשיב לאינסטינקטים שלך, לתחושות שלך וכך תדעי מה להגיד ומה לעשות. חשוב שתזכרי להישאר עצמך, להיות טבעית ולהיות בטוחה בעצמך, לא משנה איך הגבר יגיב.

נשים יקרות, תהיו בטוחות בעצמכן ותעזו להתחיל עם גברים.

סרטון על איך להתחיל עם גבר או יותר נכון, לפלרטט:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס