איך להתחיל עם בחורה – עשה ואל תעשה

תוכן עניינים

איך להתחיל עם בחורה – כיום ישנן טכניקות רבות, בגישות שונות אשר ילמדו אתכם איך להתחיל עם בחורה.

יוטיוב מלאה בסרטוני הדרכה על פיק אפ, ישנן סדנאות רבות אשר מבטיחות לכם הצלחה אם רק… ועצות יש לכל בן אדם שני שתדברו אתו. אז נכון, צריך לקחת וללמוד מכל אחד ומכל דבר, ישנם אכן שיטות מעולות ואנשים אשר יכולים לכוון אתכם אל הדרך הנכונה, ובהנחה שאתם מתחילים עם בחורה למטרת היכרות רצינית  – ישנם כמה דברים אשר לא כדאי לעשות, לא משנה באיזו שיטה או דרך תבחרו להתחיל עם בחורה.

אז מה כדאי ומה לא כדאי לעשות?

ראשית, יש להבין כי כאשר אתם נגשים להתחיל עם בחורה לצורך היכרות וקשר רציני, עליכם קודם כל להכיר את עצמכם, וזאת עוד לפני כל השיטות, הקורסים והטכניקות.

כאשר יודעים מי אתם, מקבלים את עצמכם ויודעים ומה אתם צריכים, רוב הסיכויים שתתחילו עם בחורות אשר יהיו מתאימות לכם יותר, וכך סיכויי ההצלחה שלכם יגדלו.

גברים רבים פונים אל בחורות ללא כל אבחנה, העיקר שמשהו כבר יקרה, לפעמים אפילו מתחיל בעקבות זה איזה קשר, אשר מהר מאוד מתפרק ולא מחזיק, ולא מבינים למה זה קורה כל הזמן. אחרי שזה נאמר, הנה כמה דברים אשר כדאי להימנע מהם כאשר מתחילים עם בחורה:

  • אל תנסו להיות משהו שאתם לא! מומלץ תמיד להיות נאמנים לאופי האמיתי שלכם. לא יעזור לכם שום דבר אם תשחקו אותה קשוחים כאשר אתם עדינים או שתנסו להיראות מנוסים כאשר אתם חסרי ניסיון. זכרו כי בסופו של דבר אתם מעוניינים להכיר אותה לטווח ארוך וכאשר היא תגלה בהמשך שאתם ההפך הגמור ממה שהצגתם את עצמכם, עלולה להיות לכם בעיה. נסו אפילו להשתמש גם בקושי שלכם ובחוסר הניסיון או הביטחון שלכם כמקפצה באופן חיובי, כך למשל, במידה ואתם חסרי ניסיון תוכלו לומר לבחורה שאתם פונים אליה שאתם לא מרבים "להתחיל" עם בחורות, אמירה זו גם תצייר אתכם כרציניים ותוכלו להשתמש בה במידה ותרגישו שאמרתם או עשיתם משהו לא נכון.
  • אל תלחצו, תקסימו! נכון, זו אומנות, אך היא נרכשת, ובעיקר מדובר על שינוי גישה שלכם. אל תנסו להשפיע עליה או על החלטתה, פשוט היו כל כך מקסימים שלא יוכלו לסרב לכם. חדדו את כישורי השיחה שלכם עם כמה שיותר אנשים, לא משנה מאיזה מין, וכך תוכלו "לשחות" בכל סיטואציה חברתית בביטחון, ומול אישה זה בכלל יעזור לכם להצטייר כאדם מרתק ואטרקטיבי.
  • חזקו את החוזקות במקום להתמקד בחולשות. טפחו והתמקדו בצדדים החזקים שלכם, ובכישרונות הטבעיים שלכם, וספרו עליהם. אדם שתופס את עצמו בצורה חיובית, ייתפס כך גם בעיני אחרים בכלל ונשים בפרט. שימו לב כי אינכם עושים זאת באופן שנתפס כמתנשא, והשאירו מקום גם לה לדבר על עצמה.

בהצלחה!

איך להתחיל עם בחורה – עשה ואל תעשה

סרטון על איך להתחיל עם בחורה – להתגבר על האקסית - עשה ואל תעשה:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס