איך להתחיל עם בחורה בוואטסאפ – קבלו תסריט שיחה קצר

תוכן עניינים

איך להתחיל עם בחורה בוואטסאפ – מי לא מכיר את אפליקציית ההתכתבויות הכי פופולרית כבר כמה שנים – הלוא היא אפליקציית וואטסאפ.

וואטסאפ פותחה כבר בשנת 2009 ומטרתה היא לשמש לצורך התכתבויות בין אנשים שונים, אם בין הודעות טקסט, תמונה, סרטונים ואף קטעי קול מוקלטים בלייב.

מכיוון שמדובר באפליקציה שתומכת ברשת אינטרנט, המענה וההתכתבויות בין אנשים הוא מהיר ומידי. בעבר הודעות הטקסט הרגילות שבאמצעותן השתמשנו בטלפונים הניידים היו הרבה יותר מסורבלים, כך שזמן המענה היה ארוך ותלוי בעיקר  בקווי התקשורת השונים. נוסף על כך, שליחת הודעות טקסט דרך חברת הסלולר עלו כסף, ואם מדובר בהודעות הכוללות תמונה – המחיר היה גבה יותר.

יתרונות אפליקציית וואטסאפ

קודם כל, וואטסאפ היא אפליקציה חינמית לחלוטין. כך שכל הודעה ששולחים באמצעותה, אם מדובר על טקסט, תמונה או אפילו סרטון – ההודעות האלו לא עולות כסף. בשנים האחרונות וואטסאפ הוסיפו עדכון חדש באפליקציה הכולל גם הודעות קול מוקלטות. כך שמי שאין לו כוח להקליד הודעות על גבי המקלדת, פשוט לוחץ על כפתור ייעודי באפליקציה ושולח לאדם השני הודעה מוקלטת בקולו ובזמן אמת.

נוסף על כך, אפליקציית וואטסאפ מאפשרת לכל המשתמשים לשלוח הודעות שונות באמצעות הוספה של מספר אנשים להתכתבות. אפשרות זו נקראת יצירת קבוצה, כך שלרוב ניתן לראות קבוצות משותפות של משפחה או חברים עם משתמשי אפליקציה רבים שפשוט שולחים הודעות ומתכתבים אחד עם השני בהתכתבות כוללת של כולם יחד.

עם הודעות וואטסאפ יותר קל להכיר בחורות

אין ספק כי מאז שאפליקציית וואטסאפ נכנסה לחיינו, ההתנהלות והתקשורת מול אנשים אחרים הפכה להיות הרבה יותר קלה ופשוטה. באמצעות האפליקציה הזו הרבה יותר קל ונוח ליצור שיחות התחלתיות של קשר בין בני זוג. אם בעבר היה נהוג בין בני זוג שרק הכירו להתכתב באמצעות הודעות בפייסבוק, היום רבים ממהרים לעבור להתכתבויות באפליקציית הוואטסאפ.

איך להתחיל עם בחורה נהיה הרבה יותר קל באונליין.

עם הוואטסאפ תוכל להעביר מסרים והודעות קצרות ויפות לבת הזוג שרק הכרת, לפתוח את הבוקר עם הודעה של "בוקר טוב מקסימה, ושיהיה לך יום נהדר" עם אימוג'י חמוד שמלווה את המשפט. או לסיים את היום עם "לילה טוב מתוקה וחלומות נעימים" בליווי של קישור לשיר שהיא אוהבת במיוחד ביוטיוב.

איך להתחיל עם בחורה בוואטסאפ – דרכים להתחיל עם בחורה בוואטסאפ

אם רק כעת קיבלת את מספר הטלפון של הבחורה שמוצאת חן בעיניך, ואתה מעוניין להתחיל ולהתכתב איתה בוואטסאפ ולנסות למצוא חן בעיניה – תוכל לשלוח לה הודעות חמודות עם אימוג'י, סטיקרים, תמונות מצחיקות או סרטונים משעשעים שיעשו לה מצב רוח טוב.

איך להתחיל עם בחורה בוואטסאפ – תסריט השיחה

אבל הכי פשוט, זה לשלוח:

  • אתה: "לירון?" -השם שלה.
  • היא: "כן?" – בדר"כ מגיבות לזה מהר, בשביל לברר את הכוונה שלך.
  • אתה: "מה את עושה היום בערב" (אני בדר"כ לא שולח עם סימני שאלה, יש לי הרגשה שזה יותר ישיר ומראה על אסטיביות ועובד יותר – מניסיון). וזה כמובן לאחר שהיא יודעת שזה אתה, הגבר שהתחיל איתה, מתישהו לפני.
  • היא: "XYZ" – מגיבה לעניין בדר"כ, בלי למרוח.
  • אתה: "מעולה, בואי נפגש" (קצר ולעניין, עושה את זה להן בטירוף).
  • היא: אם מצאת חן בעיניה – "יאללה.. מתי?"
    אם לא מצאת חן בעיניה – היא תבחן אותך או תתעלם או תדחה או תסרב.. כמובן.

לאחר שנפגשתם, והיה דייט טוב, תוכל לשלוח לה הודעות נוספות לאחר מכן, בלי להראות NEEDY – נואש.

נשים אוהבות במיוחד תשומת לב ודאגה, לכן השתדל להיות עקבי ולשלוח הודעות וואטסאפ עם איחולי בוקר טוב או לילה טוב בכל יום, כך שהיא תדע שאתה חושב עליה בתחילת היום ובסופו וכך תוכל להבטיח שהיא תתחיל לסמוך עליה ולהרגיש אתך בנוח.

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס