איך להתחיל עם בחור שאני מכירה בצורה חכמה

תוכן עניינים
איך להתחיל עם בחור שאני מכירה – פעולה כמו להתחיל עם גבר עלולה להיות מסובכת ונשים רבות אינן יודעות איך להגיש את בחור על מנת להתחיל שיחה בצורה הכי טבעית שיש. עם זאת, להתחיל עם בחור שאת כבר מכירה הינו נושא אחר לגמרי. ובכן, במידה ואת מתעניינת בנושא, איך להתחיל עם בחור שאני מכירה, את בהחלט הגעת למאמר הנכון. את תצליחי להבדיל בין להתחיל עם בחור ברחוב לבין להתחיל אם בחור שמוכר לך. על מנת להבין זאת, נברר את כל הטיפים החשובים בכדי להגדיל את הסיכויים להצליח בלהתחיל עם גבר שאת כבר מכירה.

טיפים על איך להתחיל עם בחור שאני מכירה

כפי שנאמר, מאמר זה יעזור לנשים רבות שרוצות להכיר בחור שכבר מכירות אך חוששות מדחייה. בעיקר אם הבחור הוא ידיד שלכן ואתן מפחדות שמהלך זה יהרוס גם את החברות שיש בינכם. לכן, תעזרו בטיפים אלו על מנת להצליח ולחוות סיפור אהבה של האגדות.
  • לפני שאתן מתחילות עם הגבר שאתן מכירות ומעניין אתכן, מומלץ לשבור את הקרח. תוכלו לעשות זאת בלבקש אם הוא רוצה מסטיק למשל או בכל שאלה אחרת שאינה קשורה ישירות לפלרטוט.
  • חשוב למצוא את הרגע הנתון בכדי להתחיל אתו, לדוגמא, אל תנסו לעשות זאת אם עבר עליו יום קשה בעבודה. רצוי להציע לו בספונטניות לצאת אתכן לאכול במסעדה, ללכת לראות סרט, לבלות בבר וכדומה. ההצעה צריכה להיות קלילה על מנת שהוא יזרום ויסכים לה.
  • לא משנה איך הכרתם, מומלץ לנסות ליצור משחק בינכם וזה זאת, תוכלו להעביר לו פתקים בתיק, עם הודעות מצחיקות. מהלך זה עלול לשמח אותו ומאפשר לו לחשוב עליכן.
  • שיטה נוספת היא ליצור קשר אתו על מנת לבקש עברה. למשל, להגיד לו שהלכתן לאיבוד ואתן זקוקות לו כדי לחזור אל בית מגורתכן. הוא ירגיש שאתן צריכות אותו וכך תכלו להתחיל שיחה על מנת להתחיל עם הבחור.
  • מכוון שאתן מכירות את הבחור, השתמשו בדברים שאתן מכירות עליו על מנת להתחיל אתו. אם אתן יודעות שהוא אוהב זמר מסוים, תציעו לו ללכת ביחד להופעה שלו למשל. זה מראה שאתן חושבות עליו ועל הנושאים שהוא אוהב.
  • אחד השיטות המוכרות והטובות ביותר היא להחמיא לבחור שאתן מכירות על משהו, כגון, בגדים, תספורת חדשה וכדומה. הסיבה של המחמאה פחות חשובה כמו שמטרתה חשובה. בכך, הבחור יבין שאתן בעניין שלו, שאתן שמות לב לפרטים הקטנים והשיחה יכולה להוביל לפלירטוט מאשר שיחה ידידותית.
  • במידה ואתן סטודנטיות, תבקשו ממנו לעזור לכן ללמוד למבחן. תעשו זאת כמה ימים טובים לפני המבחן על מנת שהמפגשים היו רבים. כך, בכל מפגש תוכלו להתחיל אתו כל פעם יותר על להגיע למטרה הרצויה.
להתחיל עם גבר שאני מכירה בהחלט אפשרי במידה ועושים זאת לפי הספר. בהצלחה !
איך להתחיל עם בחור שאני מכירה בצורה חכמה

סרטון על איך להתחיל עם בחור שאני מכירה

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס