איך להתחיל עם מישהו

תוכן עניינים

איך להתחיל עם מישהואיך להתחיל עם מישהו – כמובן שישנן אינסוף דרכים להתחיל עם מישהו, וזה משתנה מאדם לאדם בהתאם לאופי שלו, בהתאם לסיטואציה ובהתאם לגיל וכולי.

כיום ישנן המון שיטות כאלה ואחרות או טכניקות מסוגים שונים, אשר מלמדות נשים וגברים כיצד להתחיל עם בני המין השני.

אצלנו בפיק אפ ישראל, ישנם קורסים ושיעורים, מאמנים ומלווים, טיפולים וסדנאות אשר מיועדים אך ורק למטרה הזו, וזאת מכיוון שהרבה מאוד אנשים מתקשים בכך כנראה. מסיבות שונות, פעולה שאמורה לבוא לכולנו באופן טבעי כל כך, הפכה מורכבת ומסתורית עבור רבים, במאמר זה נציין כמה דרכים לעשות זאת.

איך להתחיל עם מישהו- אז איך עושים את זה?

ראשית יש לציין שוב כי אין באמת דרכים בדוקות אשר יעבדו באופן מוחלט בכל פעם בה תשתמשו בן, ועליכן להפעיל שיקול דעת מתי להשתמש בכל דרך, בדומה לארגז כלים, אשר צריך לשלוף ממנו בכל פעם את הכלי המתאים למקרה. הנה כמה דרכים להתחיל עם מישהו:

  • תגרמי לו להתחיל אתך: אם את בעניין של מישהו, ורוצה לקדם את זה, אבל לא רוצה בהכרח לעשות את הצעד הראשון, ישנה טכניקה ישנה וטובה – שלחי אליו מסר שהיית נעתרת בחיוב אם היה יוזם פניה אליך, דרך מכר משותף או חברה. את הפעולה הזו אפשר לבצע גם פנים אל פנים וגם ברשתות החברתיות.

זרקי חכה אל המים ותראי מה קורה. תמיד אפשר לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה.

  • רמז דק: סמני לו שאת מעוניינת, פזרי רמזים ברורים אך עדינים. אם זה פנים אל פנים – צרי קשר עין, חייכי, הבהירי לו שאת בעניין. אם מדובר באינטראקציה ברשתות החברתיות – הגיבי לתמונות ופוסטים באופן שיבהיר שאת בעניין, ומזמין אותו לפעול במידה וגם הוא מעוניין.
  • רמז עבה: טוב, בשלב זה כבר לא מדובר ברמז של ממש, אך אנחנו עדיין לא בשלב הגישה הישירה אשר לא משתמעת לשני פנים. מדובר במצב בו את מבהירה שאת מעוניינת באופן קצת יותר אקטיבי. שוב, אם מדובר במפגש פנים אל פנים תוכלי לעבור לידו, לשאול שאלה כללית וכדומה, ואם מדובר ברשתות החברתיות – תוכלי להגיב לדברים שהוא מעלה בהודעה אישית ולראות מה מתפתח משם.
  • ישר ולעניין: איך אומר המשפט – just do it ! גשי אל הבחור, חייכי ואמרי היי. לא צריך הרבה מעבר לכך ברוב המקרים אבל ליתר בטחון וודאי כי יש לך עוד מה לומר לו, קצת מעבר להיי הראשוני. היי נינוחה עד כמה שניתן ותנסי לתת לו להוביל את השיחה מרגע שפנית, וכך תוכלי להבין ממנו את מידת העניין ולנתב את השיחה בהתאם.

אם את פונה אליו ברשת חברתית, תוכלי לומר בקצרה ולעניין שהוא מסקרן אותך ובא לך להכיר ולחכות לתשובה.

בכל אופן, אלו הן גישות כלליות, ויש עוד דרכים רבות להגיע אל ליבו של בחור, נסי לפתח דרך וסגנון משלך. בהצלחה!

סירטון על איך להתחיל עם מישהו

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס