איך להתחיל עם בחורה ברחוב בצורה "נורמלית" לחלוטין

תוכן עניינים

מאז שהטכנולוגיה נכנסה לחיינו, הכל הפך להיות הרבה יותר פשוט וקל, במיוחד אם מדובר בשאלה של איך להתחיל עם בחורה ברחוב, כבר זה עניין של מה בכך.

יש לנו כבר שואב אבק רובוטי שמנקה את הבית שלנו בעצמו, טלוויזיה שיכולה לשמש גם במחשב, מוצרי חשמל מתקדמים וחכמים, וכמובן האינטרנט שכיום נמצא בכל מקום – גם בכף היד שלנו.

בזכות כל הטכנולוגיה המתקדמת הזו, כך הנושא של להתחיל עם בחורות הפך להיות קל ופשוט עבור כל גבר. ניתן למצוא עשרות אתרים או אפליקציות המאפשרות יצירת פרופיל אישי, וכך יצירת קשר עם בחורות אחרות שנמצאות באתר ומחפשות בן זוג. דרך נוספת שבה ניתן להתחיל עם בחורות היא באמצעות אחת מהרשתות החברתיות שמציפות אותנו כיום.

להכיר בחורה ברשת החברתית

בין הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר, ניתן למצוא את פייסבוק ואינסטגרם. מכיוון שגם כך כולנו נמצאים באחת מהרשתות האלו בכל יום, זוהי הדרך הנוחה והפשוטה כדי להכיר בחורות בפייסבוק או באינסטגרם, שמוצאות חן בעינינו, או אפילו בעזרת היכרות משותפת עם חברים משותפים מהרשת.

הפשטות והנוחות הזו גרמה לנו לשכוח מעט כיצד יש לנהוג כאשר רואים בחורה שמוצאת חן בעינינו בלייב, ככה סתם באמצע הרחוב. אז כיצד ניגשים אליה ומתחילים שיחה מעניינת מבלי שהיא תפנה לנו את הגב?

איך להתחיל עם בחורה ברחוב- הצטייד בחיוך הכי יפה ונעים שלך

מכיוון שהרשום הראשוני הא הכל, והוא הקובע בשורה התחתונה, הצטייד מראש בחיוך הכי יפה ונעים שלך. חיוך אומר הכל ועושה פלאים, בעזרת החיוך אפשר להעביר לאותה בחורה מסר של "את מוצאת חן בעיניי" כבר בשנייה הראשונה. כאשר אתה ניגש אל הבחורה עם החיוך הכי יפה שלך, היישר אליה מבט אל תוך העיניים – דבר זה מעיד על ישירות ובטחון, דבר שמאוד מוערך אצל נשים.

היה אדיב וג'נטלמן

כפי שנאמר, רושם ראשוני הוא הכל. לכן, זכור להיות כמה שיותר אדיב וג'נטלמן כלפיה. אל תנסה לומר משפטי פתיחה נועזים ומלאי בטחון מדי, מכיוון שזה יכול להפתיע אותה ולגרום לה לסובב את הגב מיד. לא מוצא משפט פתיחה מנצח? אין בעיה. פשוט תוכל לפנות אליה באופן ישיר עם המשפט: " סליחה, אפשר לומר לך משהו". כמובן היא מיד תהיה סקרנית לדעת מה פתאום גבר כך ניגש אליה, ועוד שואל בנימוס אם אפשר לומר לה משהו.

הצע לה להיות ספונטנית ולשבת לקפה

נסה להבין לפי שפת הגוף שלה אם היא לחוצה בזמן או ממהרת, או נינוחה ורוגעה כך שיש לה זמן פנוי כעת. תוכל להיות ישיר ופשוט להציע לה לשבת עכשיו בבית קפה קרוב ולהכיר אחת את השנייה, דווקא הישירות והאומץ שלך להציע לה לשבת לדייט ראשון יכול לגרום לה לפתח עניין וסקרנות , כך שהיא תהיה מוכרחה להכיר אותך יותר טוב. בנוסף, עצם זה שאתה כבר עכשיו רוצה להכיר אותה, יכול לתת לה את הבטחון ותשומת הלב שבחורות אוהבות.

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

סרטון על איך להתחיל עם בחורה ברחוב:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס