איך להתחיל שיחה עם בחור בלי להיראות נואשת

תוכן עניינים

איך להתחיל שיחה עם בחור – אם את קוראת המאמר הזה, סביר להניח שלא תזדעזעי קשות מעצם הרעיון, אך במקביל יש סיכוי טוב שאת לא ממש בקיאה או בעלת ניסיון בתחום. הסירי דאגה מליבך – גם לגישה האקטיבית הזו ישנן דרכים מעודנות וקונבנציונליות לביצוע בפועל.

להתחיל שיחה עם בחור אולי נשמע עבורך כאתגר גדול, אך ישנם כמה טיפים אשר יעזרו לך להתגבר על המחסום אם ישנו, או ימקדו אותך ויכוונו אותך להתנהלות אשר תקל עליך את המשימה של איך להצליח עם גברים.

אז איך עושים זאת נכון?

הרי אין באמת דרך אחת בלבד לעשות את זה, ולא רק בתחום המדובר, ורצוי כי תפעילי שיקול דעת בהתאם לסיטואציה עצמה, ובהתאם למה שמרגיש לך נוח כמובן. הנה כמה אפשרויות קלילות ונוחות להתחיל שיחה עם בחור:

  • מה אומרות עיניך?: אומרים שעיניים מדברות, וזה כנראה נכון, אז נסי קודם כל לדבר עם העיניים. מה זה בעצם אומר? כאשר את רואה מישהו שמוצא חן בעיניך, ראשית נסי לסמן לו בדרך הישנה והטובה – קשר עין. כמובן שלא מדובר במבט חטוף מידי, או נוקב. עליך להביע במבט את כוונתך, וזה אומר שאת צריכה להשתהות מעט ברגע המפגש, ויש שאומרים כי לאחר מכן מבט לכיוון שפתי הגבר אף יבהיר לו כי לא סתם הצטלבו המבטים, אלא שאת מביטה ואכן מעוניינת בו. אם את חוששת נסי להתאמן מול המראה, אבל הכי טוב זה להתאמן בשטח. זוהי בהחלט מיומנות נרכשת שניתן לפתח עם הניסיון.

היום חלק ניכר מן ההיכרויות מתרחש במדיות החברתיות, ואת הכלל הזה תוכלי ליישם בפלטפורמה זו בבחירת תמונת הפרופיל שלך, כאשר את בוחרת תמונת פנים הקפידי שהיא תשדר את המסר הנכון עבורך.

  • שאלת השאלות: אם קשה לך מאוד למצוא נושא שיחה באופן ספונטני, הכיני מראש כמה שאלות אינפורמטיביות כלליות כאלו, בסגנון "מה השעה" אשר יכולות בקלות לרמוז לך פי התשובה של הבחור עד כמה הוא אכן בעניין שלך. גם כאן מדובר ביכולת שאפשר לפתח, ואם תצליחי למצוא שאלה ספונטנית הקשורה יותר לסיטואציה – כך אולי תוכלי אפילו להגביר את רמת העניין שלו בך. כלל זה באדפטציה לרשתות החברתיות הינו לפנות אל הבחור בכתיבת משפט קצר וקולע כמו "הי, סקרנת אותי ואשמח להכיר".
  • במקרה הכינותי מראש: במידה וכל אלו כשלו, או שאין מצב שאת אשכרה מצליחה ליצור קשר עין או להתחיל לדבר פיזית עם בחור, ישנה פעולה נקודתית, ממוקדת, סופר אקטיבית אמנם, אבל מיועדת לפחדניות –על. מדובר בכך שאת מכינה מראש פתק עם הטלפון שלך או השם שלך כפי שניתן למצוא אותו ברשתות החברתיות, ואם יש לך כרטיס ביקור עם איזה תואר נחמד, מה טוב! וכמוצא אחרון, רגע לפני שאת בורחת החוצה בדרכך הביתה, עשי כמו סינדרלה והשאירי אחרייך נעל זכוכית – זהו הפתק המדובר, הפקידי אותו בידי הבחור הנבחר והמתיני…

בהצלחה!

איך להתחיל שיחה עם בחור בלי להיראות נואשת

סרטון על איך להתחיל שיחה עם בחור עם קלאסה:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס