איך להשיג חברה – להפסיק עם השטויות ולהיות גבר

תוכן עניינים

איך להשיג חברה – אצל רוב הגברים הצעירים מגיע הגיל בו הם מחליטים "להפסיק עם השטויות", ולמצוא את האחת איתם הם יתחילו זוגיות מבוססת וארוכה. בדרך כלל החברויות והזוגיות נוצרת כבר בשלב התיכון (אם לא לפני), כאשר מכירים חברת כיתה או שכבה ויוצאים איתה באופן קבוע ואף מוכתרים כזוג של השכבה.

זוגיות בשלב התיכון הוא דבר קל יחסית, בכל יום נפגשים עם החברה גם ככה בלימודים, לאחר בית הספר מבלים יחד עם חברים משותפים וגם בסופי השבוע או "לעשות פיק אפ בתל אביב". דברים משתנים כאשר מתחילים את שלב הגיוס לצבא. אז מתחילים להכיר חוג חברים אחר, וגם בנות אחרות שנראה כי הם יותר "בראש לנו".

חברויות בזמן הצבא, סופם לרוב בדיוק כמו חברויות בתיכון – ההרגל היומיומי נמשך כל עוד נמצאים במסגרת הצבאית. לאחר מכן, מתחילים החיים האמיתיים עם עבודה וקריירה קבועה ולימודים. ואז מכירים שוב מעגל חברים אחר וכמובן גם בנות אחרות. לרוב הרצון להתבסס ולהתייצב עם מערכת היחסים מתחילה לאחר הלימודים, שאז כבר לאחר שכבשנו את היעד הזה – הגיע הזמן להתחיל ולהתמסד ולבסס את משך החיים.

הכרתם בחורה שאהבתם והיא לא מעוניינת בכם? אל דאגה. קראו עוד על איך להשיג בחורה שלא רוצה אותך.

ישנם מספר דרכים להכיר בנות חדשות שיכולות להיות בנות הזוג הפוטנציאליות עבורנו לשנים הבאות:

אפליקציות היכרות

כיום העידן האינטרנט, ניתן למצוא אינסוף אתרים או אפליקציות ייעודיות לצורך היכרות של בנות זוג שגם כמונות רוצות למצוא זוגיות לחיים. השימוש באותם אתרים או אפליקציות נוח ופשוט, מתחברים אל האתר עם פרופיל משתמש בו אנו מזינים מידע כללי עלינו, כמה תמונות מוצלחות וסיפור כללי על תחביבים וקריירה.

כך ניתן לחפש ולמצוא בחורות שהפרופיל שלהן נראה מעניין, וכי נראה כי יש אפשרות לקליק. קיימת אפשרות לפנות באופן ישיר אל בחורה שנראית לנו מעניינת ולפתח איתה שיחה, ואולי בהמשך אף לעבור לשיחות פרטיות דרך הווטסאפ או אפילו דייטים.

איך להשיג חברה ברשתות החברתיות

מאז שהרשתות החברתיות נכנסו לחיינו, קשה לנו לעזוב אותן! כמעט כל אחד מאתנו מבלה ברשת חברתית כזו או אחרת באופן יומיומי, כך שפוטנציאל ההיכרות באמצעות אותן רשתות חברתיות הוא נוח ואופטימלי ביותר. באמצעות פרופיל האינסטגרם או הפייסבוק ניתן לעקוב אחר בנות שמוצאות חן בעינינו, לשוחח איתן בהודעות פרטיות ואולי לפתח אפשרות להיכרות מעבר לפלטפורמה הזו.

היתרון של רשתות חברתיות הוא שניתן להכיר גם בנות ששייכות לחוג החברים הקרוב שלנו, כך שאם אנו מכירים חבר טוב מהצבא – הפייסבוק לדוגמה יכול להציע לנו שליחת חברות לחברה משותפת שיש לאותו חבר, וכך להתחיל עם בחורה שיחה עם נושא משותף של "X חבר מאוד טוב שלי מהצבא". כך אותה בחורה יכולה להרגיש בטוחה בפרופיל הלא מוכר ששולח לה הודעה, ולהחזיר הודעת תשובה בחזרה.

כאשר יש מכנה משותף בין גבר ואישה נושאי השיחה הרבה יותר זורמים ומעניינים, וכך ניתן "לשבור את הקרח" ההתחלתי באופן מהיר ופשוט.

איך להשיג חברה - להפסיק עם השטויות ולהיות גבר

סרטון על איך להשיג חברה מפי RSD TODD:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס