איך להצליח עם גברים בלי לפרלטט יותר מדיי

תוכן עניינים

איך להצליח עם גבריםמה לא נכתב בנושא… איך להצליח עם גברים הינו אחד הנושאים המדוברים והבלתי פתורים עבור נשים רבות, אשר מרגישות כי הן לא מצליחות לעשות את הדבר הנכון אף פעם, בכל הנוגע לגברים, לדייטים ולזוגיות.

ישנן גישות רבות לנושא על איך להתחיל עם גבר אמיתי, וטכניקות אינספור כיצד להצליח עם גברים, אך בסופו של דבר נדמה כי אין באמת שיטה בדוקה אחת אשר עובדת עבור כולן, ועל כל אחת למצוא עבור עצמה את האופן בו נוח להתנהל בתחום זה.

כמו כן, אין ספק כי בכל הנוגע למערכות יחסים זוגיות – ישנו אלמנט של "קסם" אשר מתרחש או לא בין שני אנשים, אשר המדע עדיין לא הצליח לפענח, למרות שהוא לא מפסיק לנסות.

אז איך עושים את זה נכון?

כאמור, נדמה כי אין באמת דרך אחת או גישה אחת אשר עובדת בכל מקרה ועבור כל אחת, כאשר במאמר זה פשוט נפרט כמה גישות כלליות רווחות, ועליך לבחור עבור עצמך לאיזו מהן את מתחברת יותר:

  • קשה להשגה: אם תשאלי את אימא, זה כנראה מה שהיא תגיד לך. מדובר בגישה הנתפסת כמעט מיושנת, בדור בו ישנו שוויון בין המינים יותר מאי פעם, אך כיום ניתן לפרש את כלל הזהב הוותיק הזה באופן פחות פשטני. מדובר בעצם בכלל אשר כנראה מבוסס על הנטייה הטבעית של הגברים, מעצם היותם גברים, לאהוב ולהמשך לאתגרים ולתחרות. כך, עליך לגרום לגבר תמיד לחוש במידת מה כי יש לו עוד חלקים בך לכבוש ולהשיג. איך עושים זאת? האם אני צריכה להיות קרה ומרוחקת? זו כבר שאלה אחרת, שיכול להיות ותמצאי את התשובה עליה בסעיף הבא.
  • אהבי את עצמך קודם: זהו עידן בו גישות פסיכולוגיות ורוחניות רבות מזמינות אותך, האישה, לפתח עבור עצמך עולם פנימי עשיר, תחומי עניין, יכולת כלכלית ובטחון עצמי וערך עצמי גבוה, אשר לא יהיו תלויים או קשורים בגבר שבחייך, או בזה שאמור להגיע בקרוב. בגישה זו ישנה תפיסה כי ברגע שאת תהיי שלמה עם עצמך כפי שאת, ותתמקדי בפיתוח חייך האישיים כאדם שלם, מעצם היותך שמחה ומרוצה, יגיע באופן טבעי הגבר המיוחל.
  • היוזמת והמובילה: גישה נוספת היא להיות את היוזמת והמובילה בתהליך. כיום אין זה חריג כלל שאישה תיגש אל גבר, תיזום שיחה או פניה כלשהי אליו. נשים רבות מיישמות את זה כבר שנים, ומה שהיה בעבר מקור לבושה, נתפס כיום כעניין של מה בכך. יכול להיות שגישה זו היא בכלל תוצר של שני הסעיפים הקודמים? אין ספק שזהו חומר למחשבה…
  • לבקש ולזמן: ישנה גישה חדשה כיום, הטוענת כי עליך לעשות רשימה מדויקת של כל מה שאת רוצה עבור עצמך מהגבר שלך, וממערכת היחסים שתהיה לך, לדמיין זאת הלכה למעשה, את כל השתלשלות האירועים המשמחת, ואז צריך לבקש באופן מפורט את כל זה. המונח המדויק הוא "לזמן". ייתכן וזה סוג של תפילה רק בשם אחר.

בהצלחה!

סרטון על איך להצליח עם גברים בלי פלרטוטים או להראות נזקקת:

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס