איך להתחיל עם בנות ולהישאר בחיים?

תוכן עניינים

אם אתם קוראים מאמר זה, סביר להניח שלהתחיל עם בנות הוא משהו מאתגר עבורכם, והרי מה כבר לא נכתב בנושא, אז אתם בטח שואלים את עצמכם איך להתחיל עם בנות ומה בכלל אפשר לחדש שעוד לא שמעתם בעבר לגבי איך להתחיל עם בנות, אך ישנה זווית מרעננת על הנושא, אשר במידה ותצליחו לאמץ אותה, יש סיכוי טוב מאוד שתתחילו גם ליהנות מהעניין, ללא שום קשר לתוצאה הסופית, ובעקבות כך גם תתחילו להצליח יותר ויותר בתחום.

אז מה צריך לעשות כדי להתחיל עם בנות ולהישאר בחיים?

קודם צריך להבין, לשמחתכם, שלא מדובר בעשיה של ממש מכל סוג שהוא! כאמור, זוהי זווית הסתכלות וחשיבה אחרות על הנושא, אשר יכולות לשרת אתכם לטובה ולהצלחה בכל תחום אחר בחיים.

איך להתחיל עם בנות ולהישאר בחייםמדובר בגישה אשר מעניקה לכם ביטחון ומשחררת אתכם מהפחד, לקבל סירוב, להרגיש תחושת כישלון ולהרגיש דחייה.

בפיק-אפ ישראל, אנו יודעים כי על פי גישה זו עליכם לאמץ את התפיסה כי החיים הם משחק. כל חוויה היא חוויה מלמדת, אשר מקדמת אתכם אל המטרה ואל ההצלחה צעד נוסף קדימה, כך שגם אם פניתם אל מישהי ולא יצא מזה כלום, עדיין הרווחתם תרגול בזמן אמת, רכשתם ניסיון ואם נשארתם בחיים כדי לספר על זה – אז כנראה שהשד לא כל כך נורא.

על פי גישה זו אתם אף פעם לא מפסידים, רק מרוויחים, וגם אם התחלתם עם מישהי וזה לא התפתח, עדיין הרווחתם את כל הנ"ל ויצאתם מהסיטואציה חכמים יותר.

הנה כמה נקודות יתרון שיש באימוץ גישה זו:

  • Win win situation: כאמור זוהי גישה בה לא ניתן להפסיד, ומעבר לכך שאתם תמיד ברווח, כאשר אתם מגיעים מראש כמנצחים, אתם בטוחים בעצמכם וקלילים יותר, וזה דבר אשר מורגש מידית על ידי הצד השני. כך בעצם עולים סיכויי ההצלחה שלכם.
  • ההפך הוא הנכון: אם בדרך כלל הנטייה שלכם להיכנס לכל סיטואציה כזו עם המחשבה שעכשיו זה חייב להצליח, ומה יהיה אם זה לא יצליח, ואז מצטרפים לזה גם הפחד של להישאר לבד לנצח ועוד דרמות מהסוג הזה שמתחוללות לכם בראש – אז דעו לכם שזה מאוד משפיע על איך שאתם מתנהגים כשאתם מתחילים עם מישהי, ולא לטובה, ובכך גם סיכויי ההצלחה שלכם יורדים.

איך להתחיל עם בנות

על פי גישה זו, מומלץ דווקא לשחרר את הרצון להצליח, לבוא ללא ציפייה כמה שניתן, ולהרגיש כאילו באתם לשחק משחק, לא משנה מה יקרה, הפעם אתם רק נהנים מעצם זה שפניתם אל מישהי ועשיתם את זה בכיף. בדרך זו, יורדת רמת הלחץ, וכל ההתנהלות שלכם הופכת אטרקטיבית יותר.

  • אם בכל זאת אתם רוצים טיפ פרקטי, נסו לפתח איזו דמות, לא מוגזמת מידי כמובן, משהו שיהיה גרסה עוצמתית ובטוחה יותר שלכם, ותשלפו אותה כאשר תעמדו מול בחורה. אמנים רבים מאמצים לעצמם דמות כזו, כשהם מופיעים וזה עוזר להם להשתחרר, ליהנות ולהצליח!

תהנו!

סירטון על איך להתחיל עם בנות ולהישאר בחיים

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס