איך להתחיל שיחה עם בחורה

תוכן עניינים

איך להתחיל שיחה עם בחורהגברים רבים מתלבטים ללא סוף בשאלה הגדולה שאף אחד לא הצליח למצוא לה את התשובה – איך להתחיל שיחה עם בחורה?

מכיוון שעניין השיח עם בחורות הוא אינדיבידואלי ומשתנה מבחורה לבחורה, לא ניתן לדעת או למצוא את הנוסחה המדויקת ביותר איך להתחיל עם בנות, כדי לעשות את הצעד, ולהתחיל עם בחורה כך שהיא מיד תגלה עניין ולא תסובב את הגב.

למרות שאין דרך או נוסחה מוכחת ומדעית, ישנם מספר דרכים מומלצות בהן כדאי לגשת אל בחורה כך שהיא לא תסרב לך מיד.

גש אל הבחורה עם חיוך

חיוך עושה פלאים ומדבק, את זה כולם יודעים. חיוך מעניק לסביבה הרגשה נינוחה, קלילה וכיפית ובאופן מידי משחררת מתחים שונים.

רוצה לדעת איך להתחיל עם בחורות בצורה קלה ביותר? הוכחה מצוינת לכך היא כאשר אדם כועס וחסר סבלנות ניגש באופן כועס אל פקידה לדוגמה לצורך קבלת שירות כלשהו – אם אותה פקידה מחייכת בחמימות אל עבר אותו לקוח, הוא באופן מידי ישנה את הגישה הכועסת והעצבנית שלו ויחזיר מיד חיוך.

מכיוון שחיוך הוא מדבק ומעניק תחושה נעימה, כאשר אתה ניגש בפעם הראשונה אל בחורה שמוצאת חן בעינך, גייס לפניך את החיוך היפה ביותר שאתה יכול וגש לשוחח איתה. את החיוך לא רואים רק על השפתיים, אלא כאשר מחייכים באמת מכל הלב גם העיניים מחייכות יחד איתן. אין ספק כי חיוך יפשיר את הקרח הראשוני בתחילת השיחה בינכם.

איך להתחיל שיחה עם בחורה – הראה לה אדיבות ונימוס

בחורות רבות מעדיפים גברים שהם אדיבים וג'נטלמנים, ממש כמו שאימא שלך תמיד אמרה לך – בפיק אפ ישראל, אנחנו יודעים שזה עובד. לכן, זכור להיות אדיב ומנומס ככל האפשר כלפי הבחורה כאשר אתה ניגש לשוחח איתה בפעם הראשונה, וכמובן גם לאחר מכן. אם אתם מכירים במועדון או פאב, גש אליה עם משקה ביד ושאל אותה בנימוס אם תוכל להזמין אותה למשקה על חשבונך. אם שניכם נמצאים בתור בסופר או קופת חולים, הצע לה בנימוס לעקוף אותך בתור.

אל תלחץ, תן לה את הזמן שלה

כמעט כל הבחורות אוהבות שמחזרים אחריהן. זה נותן להם הרגשה פנימית נעימה וטובה, ולכן כאשר אתה ניגש לשוחח עם בחורה בפעם הראשונה כאשר אתם נמצאים במקום בילוי משותף כמו מועדון – גש אליה ונסה ליצור שיחה.

אם היא מחייכת אך מראה את כל הסימנים כי איננה מעוניינת כרגע, אל תלחץ. הענק לה חיוך חזרה ותאמר לה בשקט שאתה לא מתכוון לוותר – ומיד תחזור למקומך. הסקרנות והעניין מיד יתעוררו אצל אותה בחורה, והיא תצפה לרגע בו תחזור לנסות לשוחח איתה.

אם שניכם נמצאים במקום בו הפגישה ביניכם היא קצרה בזמן, כמו נסיעה באוטובוס, והיא לא מראה עניין בהתחלה אך מעניקה לך חיוך גדול ומבט מתגרה – חזור למקומך ורשום על פתק את מספר הטלפון שלך. בתחנה בה אתה יורד, הושט לה את הפתק והיפרד ממנה במילים "אשמח מאוד לשמוע ממך".

סירטון על איך להתחיל שיחה עם בחורה

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס