איך להתחיל עם בחורה במועדון

תוכן עניינים

איך להתחיל עם בחורה במועדוןכולנו מחכים לבואו של סוף השבוע. איך להתחיל עם בחורה במועדון: לאחר שבוע שלם של עבודה ממושכת ואינטנסיבית, ישיבות ופגישות מייגעות או נסיעות ארוכות וממושכות – כאשר מגיע סוף השבוע כל אחד יודע כי הגיע הזמן בו ניתן לנוח, לאגור כוחות מחודשים לקראת שבוע הבא וגם כמובן הזמן בו ניתן לצאת ולבלות עם חברים.

אחד מהמקומות בו צעירים רבים בוחרים לבלות במהלך סוף השבוע הוא פאב או מועדון פופולרי וכיפי, זהו המקום בו הכי נוח וכיף לפגוש בנות. רווקים רבים שמגיעים למועדונים בסופי השבוע, מקווים לסיים את הערב עם איש קשר חדש שנוסף להם לרשימת הטלפונים – שזהו כמובן אותו מספר טלפון של הבחורה שהכי מצאה חן בעיניהם באותו ערב בו בילו במועדון, ואז הם יוכלו לקדם את זה בשיחת פלרטוט בוואטסאפ.

איך להתחיל עם בחורה במועדון – גש אל הבחורה בצורה אדיבה ומחויכת

חיוך עושה פלאים. לכן, מומלץ אם קלטת בקצה המועדון בחורה שמוצאת חן בעיניך גייס את החיוך הכי יפה שלך (אחרי שבדקת שאין לך שום דבר סורר בין השיניים), וגש אל הבחורה בצורה אדיבה ומחויכת ככל הניתן.

אם היא מחזיקה כוס משקה ביד, גש אליה עם המשקה שלך והצע לה להרים לחיים ביחד או שאל אותה אם תוכל להזמין אותה למשקה נוסף על חשבונך.

יזום שיחה ליד החברות שלה

אנחנו בפיק אפ ישראל, יודעים כי בחורות אוהבות במיוחד תשומת לב, כך כדאי לך לבחור את הזמן בו אתה ניגש אליה לראשונה כאשר היא נמצאת בקרבת חברה אחת או יותר. כאשר חברותיה נמצאות בסביבתה, זה יכול לגרום לה להרגיש טוב עם עצמה כי מכולן בחרת לגשת לדבר דווקא איתה. כך שהעניין ותשומת הלב נתונה אליה, הסיכויים גבוהים כי היא תזרום בשיחה. לאחר שנוצר החיבור הראשוני, הצע לה לעבור לשבת יחד איתה לבד על הבר, או בשולחן אחר פנוי ופינתי בו תוכלו לשוחח רק שניכם ורחוק מחברותיה.

הצע לרקוד איתה והראה לה שאתה ג'נטלמן

בחורות אוהבות לרקוד. לכן, לאחר שיחה קצרה בו אתם מכירים בכלליות אחד את השנייה הצע לה לרקוד יחד ברחבה. זוהי הדרך שלך להראות לה כיצד אתה ג'נטלמן ומכבד אותה, כך שתוכלו לרקוד יחד אחת מול השנייה אך לא באופן צמוד מדי או עם נגיעות ידיים. בחורות מכבדות מאוד גברים מנומסים ואדיבים, כך שאם תבחר להעניק לה את המרחב הפרטי שלה ולרקוד יחד איתה במרחק מכבד ומנומס – היא תעריך זאת מאוד, ואולי בריקוד הבא היא זו שתיזום לבד את הקרבה ביניכם.

השאר לה מרחב בילוי פרטי עם החברות

בחורות רבות מגיעות למועדונים יחד עם חברותיהן או קבוצה של חברים. לכן, מומלץ להשאיר את ההיכרות המורחבת יותר להמשך. כאשר ראית בחורה שמוצאת חן בעיניך ולאחר שיחה קצרה וכמה ריקודים בקש ממנה את מספר הטלפון שלה כדי שתוכלו לשמור על קשר לאחר מכן, והשאר אותה להמשך בילוי עם החברים איתם היא באה.

סירטון על איך להתחיל עם בחורה במועדון

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס