איך להתחיל עם מישהי באינסטגרם

תוכן עניינים

איך להתחיל עם מישהי באינסטגרםאיך להתחיל עם מישהי באינסטגרם – מעוניין להכיר בחורה איכותית ומיוחדת שאיתה תוכל לפתח זוגיות טובה ויציבה? כנס לאינסטגרם ומצא את האחת שלך. אינסטגרם היא אחת מהרשתות החברתיות הגדולות והמצליחות ביותר בעולם, עם מיליוני משתמשים שנמצאים בה בכל יום ובכל זמן. מכיוון שפייסבוק כבר מזמן הפכה להיות של "מבוגרים", צעירים רבים החליטו לזנוח אותה ולעבור אל הרשת ה"צעירה" והצבעונית יותר – שהיא האינסטגרם.

פייסבוק לא לקחה קשה את המעבר של כל אותם צעירים, מכיוון שגם אינסטגרם שייכת אליהם. הפרופיל משתמש של כל אחד ברשת זו מתמד בעיקר בתמונות או סרטונים שם מעלים. תוכן וטקסט קצת פחות אקטואלי באינסטגרם, כך שזוהי רשת חברתית הרבה יותר מושכת, רלוונטית וצבעונית.

מיליוני משתמשים משתפים תמונות וסרטונים בפרופיל שלהם מדי יום, כך שרוב הסיכויים כי האחת אותה אתה מחפש נמצאת אי שם ברחבי הרשת הזו.

כיצד מתחילים שיחה עם בחורה באינסטגרם

מכיוון שאינסטגרם מתמקדת בעיקר בתמונות, תוכל למצוא את הבחורה שמוצאת חן בעיניך לפי התמונות שהיא מעלה.

מחפש בחורה שאוהבת את הים בדיוק כמוך? העדף לפנות אל בחורה שמעלה כמה שיותר תמונות כשהיא נמצאת בים ותלמד איך להתחיל איתה גם בפייסבוק.

לאחר שמצאת בחורה מעניינת כזו, תוכל לשלוח לה הודעה פרטית באמצעות האינסטגרם.

קיימת אפשרות מוינת לדעת אם אותה בחורה קראה את ההודעה שלך, באמצעות פיצ'ר מיוחד שאינסטגרם הוסיפה להודעות הפרטיות שלך. כך שתוכל לדעת מה הסטטוס של ההודעה שלך בכל זמן.

ההודעה הראשונית שלך אל הבחורה צריכה להיות סביב הפרופיל האישי שלה, הענק לה כמה שיותר מחמאות לגבי התמונות שהיא מעלה ונסה ליצור אצלה עניין כדי שתחזיר לך הודעה בחזרה.

איך להתחיל עם מישהי באינסטגרם – עקוב אחריה ותן לה לייקים ותגובות

עקוב אחר הבחורה שמוצאת חן בעיניה. למען הסר ספק בנוגע למעקב, אנו כמובן מתכוונים לכך שתעקוב אחריה רק באינסטגרם!

כך תוכל לקבל עדכונים שוטפים לגבי תמונות ופוסטים שהיא מעלה בכל פעם. זכור להיות עקבי ולהעניק לה בכל פעם לייק על תמונה שהיא מעלה, ואף רשום תגובות מחמיאות על התמונות – מומלץ להיעזר באימוג'י, בנות אוהבות את זה מאוד.

אל תשכח לתחזק את הפרופיל האישי שלך

זכור כי כעת שאתה עוקב אחרי הבחרוה שמוצאת חן בעיניך, ככל הנראה גם היא כעת עוקבת אחריך ומחכה לראות דברים ותמונות שאתה מעלה.

לכן, חשוב שתתחזק את פרופיל האינסטגרם שלך בהתאם. תלמד איך להשיג יותר עוקבים באינסטגרם. העלה תמונות כשאתה מבלה עם חברים, תמונות במהלך טיול שאתה נמצא בו ואפילו תמונות של אוכל במסעדה שאתה הולך אליה – תמונות של אוכל תמיד מצטלמות טוב, ויכולות לשדרג לך את מראה הפרופיל בקלות.

היה עקבי בהודעות אך אל תלחץ

מכיוון שההיכרות עם הבחורה נעשה באמצעות האינסטגרם, השתדל להיות עקבי איתה גם עם ההודעות וההתכתבויות שאתם עורכים ביניכם. שלח לה הודעות בוקר טוב בשעות הבוקר, והודעות של "איך עבר היום" בשעות הערב. זכור לא להיות לוחץ ולא להציף אותה בהודעות, וכמובן לא למהר לעבור לשיחות בווטסאפ או טלפון ולהתחיל עם הבחורה בוואטסאפ בהודעות...

סירטון על איך להתחיל עם מישהי באינסטגרם

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס