איך לפלרטט עם גבר בהודעות

תוכן עניינים

איך לפלרטט עם גבר בהודעותאיך לפלרטט עם גבר בהודעות בצורה נכונה ולא מפחידה, שהם לא יחשבו שאת יותר מדי נזקקת להם.

על מנת להבין איך לפלרטט עם גבר, ניתן קודם להבין מהו פלירטוט. ובכן, מושג זה הינו סוג של תקשורת. תקשורת זו הינו שם קוד לסימני שונים של שפת הגוף וצורות דיבור של אנשים על מנת לשדר מסר מסיום.

במקרה של פלירטוט, אישה או גבר מעביר מסר אחד לשנייה על מנת להראות לו שהוא או היא מוצא חן בעניו ושהוא מעוניין להכיר יותר עליו.

איך לפלרטט עם גבר בהודעות? מורכב יותר ממה שחושבים

עם זאת, לפלרטט בהודעות עלול להיות מסובך יותר, כמו בפיק אפ שמתחילים עם נשים, מכוון לא רואים את האדם מולנו, ואין אפשרות להבחין את שפת הגוף שלו. בנוסף, אם קיבלתם מספר טלפון של בחור או בחורה, סימן שהרושם הראשוני עבר בהצלחה, ואתם מוכנים לעבור לפלרטט בהודעות.

פלירטוט עם גבר בהודעות – המדריך המלא

מאמר זה, הינו המדריך המלא עבור כל אישה שרוצה מאוד לענות לבחור שמוצא חן בענייה בהודעות, אך חוששת להיות מוגזמת או קרה מדי. כמו שניתן ללמוד שפת הגוף, אפשר גם ללמוד איך עונים להודעות בצורה מושלמת, כדי להגדיל את הסיכויים להצליח בזוגיות שלכן.

  • הטיפ הראשון עבורכן נשים יקרות, הינו לענות להודעות בצורה ברורה, קצרה וקולעת. הטעות הגדולה היא לכתוב הודעה של עשר שורות, אמנם ההודעה נראה לכן מעוניינת אך רוב הגברים פחות סבלניים מנשים ועלולים לא לקרוא את הודעה זו. בנוסף, היא עלולה להיות מוגזמת, במיוחד אם זה תחילת הקשר, והסיכויים הם שהבחור יברח לכן. מסיבות אלו, מומלץ לכתוב הודעה קצרה ולעניינן, שעונה בדיוק למה שהוא שלח. חשוב שבתשובה זו, להעניק לו טעם של עוד על מנת שהוא ירצה להמשיך לשוחח אתכן או לקבוע פגישה פנים מול פנים.
  • בשלב השני, מומלץ ביותר לקחת את הזמן אשר אתן זקוקות כדי ליזום שיחה בהודעות או לענות לשלו. ובכן, היתרון הגדול בלפלרטט עם גבר בהודעות הוא שאתן לא צריכות לענות ישר. קחו את הזמן על מנת לחשוב מה אתן רוצות לכתוב לו, מה אתן רוצות לשדר. כאשר אתן תהיו יותר סבלניות וממוחשבות, ההודעה תהיה מושקעת יותר ונכונה.
  • חשוב להבין שיש פעמים בהם הוא יזם את ההודעות ופעמים אחרות אתן תזעמו אותן. בכל המקרים, להודעות אלו יהיו קצב שצריך לכבד ולהבין. מומלץ לשמור על יוזמה מאוזנת על מנת שתישארו מחוברים גם דרך הודעות.
  • הטיפ האחרון והחשוב ביותר הוא לכתוב הודעות בלתי צפויות. תנסו לשלוח לו הודעה ברגעים שהוא לא מצפה, על מנת לגרום לו לחשוב עליכן ולחייך באותו זמן.

אפשר לסכם כי פלירטוט עם גבר בהודעות היא שיטה מעלה על מנת להתחיל זוגיות טובה ונכונה. תהיו את מי שאתן גם בהודעות, בצורה הכי טבעית, ללא מאמץ כלל. לפלרטט עם גבר בהודעות יוביל אתכן לדייט עם הגבר שמוצא חן בענייכן.

בהצלחה !

סירטון על איך לפלרטט עם גבר בהודעות ?

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס