טיפים שיעזרו לכם לשבור את הקרח בתחילת מערכת היחסים

תוכן עניינים

כל מערכת יחסים מחייבת השקעה רבה, ובמיוחד בשלבים הראשוניים.

גם כשיש התאמה וכששניכם נמשכים זה לזו, ואפילו כשהתשוקה גבוהה מאוד, תמיד ישנו גם מימד מסוים של מבוכה שנובעת מהעובדה שאתם עדיין לא באמת מכירים לעומק.

איך שוברים את הקרח תוך זמן קצר ככל האפשר ונהנים מהעמקת הקשר והאינטימיות המבורכת? הטיפים הבאים יעזרו לכם.

1. מסאז' מפנק

עיסוי הוא הפינוק המושלם. מצד אחד מדובר במחווה של נתינה מכל הלב, מהצד השני, זה שמקבל את המסאז', התוצאה היא הרפיה מענגת מאוד גם לגוף וגם לנפש, ובתור בונוס חשוב ישנו מגע פיזי אבל כזה שלא בהכרח מקושר לסקס ולכן הוא מתאים גם בתחילת הדרך וכשמערכת היחסים עוד לא הגיעה לשלב יחסי המין.

בשלב מתקדם יותר אפשר גם לעבור לבצע מסאז' אירוטי שמהווה משחק מקדים מגרה מאוד.

למעשה, אם מצליחים לשבור את הקרח גם המסאז' ה"רגיל" יכול לגלוש בעדינות לכיוונים יותר אירוטיים ומעוררים וכך לשדרג את האינטראקציה ביניכם.

2. לשמור על קשר גם כשלא נפגשים

בין פגישה לפגישה מומלץ לשמור על קשר וכך בעצם להישאר האחת בתודעה של השני ולהפך.

בנוסף שליחת הודעות במהלך היום ובימים שבהם לא נפגשים מעידה על השקעה ומוכנות למחויבות, וכמובן על עניין אמיתי בזולת.

ההודעות יכולות להיות ארוכות וגם קצרות ואפילו לכלול רק אמוג'י רלוונטי, כשמבחינת התוכן האפשרויות אינסופיות: התעניינות בשלום בן/בת הזוג, פרגונים שונים, הבעת געגועים, הצעות לבילויים ותכנונים אחרים (כולל למשל מסאז' מפנק…) ועוד.

גם כשאתם עסוקים אפשר פשוט לשלוח הודעה בנוסח "עסוק נורא אז לא יכול לענות אבל מאוד מתגעגע" עד לתשובה מפורטת יותר – וכך למנוע מבוכות והיווצרות חומות מיותרות ביניכם.

3. מקומות חדשים

כשנפגשים במקומות חדשים נוצרות סיטואציות חדשות ועצם השינוי מייצר נושאי שיחה ומאפשר לכם להכיר טוב יותר זה את זו – כך שזוהי דרך אפקטיבית מאוד לשבור את הקרח.

אופציה אחת היא ממש לצאת לטיולים או לצימר, וגם גינה חביבה ליד הבית יכולה לעשות את העבודה. כיוון אחר הוא אטרקציות ששניכם אוהבים – בין אם מדובר על קיר טיפוס, על פיינטבול, בריכה, ים וכו'.

4. משחקים

כשילדים קטנים נפגשים רק לעיתים רחוקות יש מבוכה. גם כשאין שום היכרות קודמת, ברוב המקרים הם יתחילו מיד לשחק וליהנות – וגם לכם כדאי לאמץ את הקונספט הזה ופשוט לשחק.

איזה משחקים? אלה שאתם אוהבים, אבל גם כאלה שמיועדים במיוחד לזוגות (חדשים או ותיקים).

כל משחק הוא גם הזדמנות לשבור עוד קצת את הקרח, גם להתנסות באינטראקציות חדשות ולא פורמליות וגם להכיר טוב יותר האחת את השני.

5. להצחיק

עוד אלמנט שתמיד שובר את הקרח הוא צחוק. נסו לצחוק ולהצחיק כמה שיותר – עם סדרות מצחיקות, סרטים מצחיקים, הופעות של סטנד-אפיסטים בטלוויזיה או ב-LIVE ובכל דרך אחרת שתמצאו לנכון. כשאנחנו צוחקים אנחנו פחות ביקורתיים ושיפוטיים וגם הרבה יותר פתוחים, ולכן זהו מרכיב הכרחי בכל תחילת קשר.

6. לשתף

מומלץ מאוד לשתף את בן/בת הזוג בהכל, כולל בדברים שקשה לכם איתם, בדברים שאולי אתם מרגישים נבוכים לגביהם או שאתם חוששים שיציגו אתכם באור פחות מחמיא.

אם המטרה היא מערכת יחסים ארוכת טווח, מן הסתם הצד השני יכיר את כל החלקים שבכם בשלב כלשהו, ואין טעם להעמיד פנים שאתם מישהו אחר רק כדי להרשים אותו.

כנות היא מפתח הכרחי לשבירת הקרח ולביסוס מערכת יחסים, והיא גם תעודד את הפרטנר/ית שלכם להתנהל באופן דומה – כך שצפויה לכם חוויה מרתקת.

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה